SENIOR FENY

NAOMI z Měsíčních plání

Dakita z Měsíčních plání x Watterloo Misantos /HD 0/0, ED 0/0, Český junior šamp., CACIB 2x, r.CACIB 2x, CAC 6x, CAC SR 4x, r.CAC 2x, BOB 4x, Nár. vítěz, Anw.Dt.Ch.VDH; PZ I.c;/

Kašpar Naomi a nenápadný zloděj všeho co se dá sníst. Nepohrdne syrovou bramborou, ukradenou ze sklepa, snaží se ožvýkat cibuli, nebo čeká na oves, který vypadne koním z huby. Provokuje Pythii tenisákem, pukem i jablkem, které spadne ze stromu. Na procházky by nejraději chodila 2x, jednou sama - na 20 minut a hlavně nenápadně a pak jednou se mnou - jako že, přeci nikde nebyla. Kvůli ní máme oplocený pozemek a pravidelně ho kontrolujeme. Ve vymýšlení úniků je 100%. Sebou vezme kamarádku Pythii a za 10 až 20 minut se obě vrátí, každá jinou bránou. Ostatní psi to ani nenapadne. I kdybychom neměli žádný plot, budou ležet na terase a čekat až půjdeme na procházku.

*25. 6. 2010; DKK A/A, DLK 0/0; plnochrupá;

V1,VT,OV,V2,r.CAC,V1,VT,KV

OVVR I. cena


CHOVNÉ FENY

VANILKA z Měsíčních plání

Ibbi z Měsíčních plání x Cesarka Fly The Flag /HD:A, ED:0, PRA: CLEAR. Import Anglie. CAC DE, CAC SK, r. CAC DE, r. CAC SK, Anw.Dt.Ch.VDH, r. Anw.Dt.Ch.VDH; CACT, KPZ I.c;/

Benjamínek Vanilka. Zatím tedy uštěkaný kašpar s nekoordinovaným pohybem, který Vás smete z cesty. Doprovod Adámka za lumpárnami a vyhrabávač všeho zasazeného. Uběhl rok a z Vanilky je přinašeč všech chcíplotin. Raději nosím po kapsách rukavice a snažím se tvářit potěšeně, někdy úlovek dost zapáchá.

*2. 11. 2014; DKK A/A, DLK 0/0; OCD ramenních kloubů - clear; plnochrupá;

VN1,V4,V4,V2,res.CAC,V,V1,VT,KV,BIG2,V,

OVVR, KPZ

Genetické testy: PRA1 - genotyp N/N, PRA2 - genotyp N/PRA heterozygot pro kauzální mutaci, prcd-PRA - genotyp N/N, ICT - N/ICH -heterozygot pro kauzální mutaci, PCR není nositelem kauzální mutace.Test z krve Laboklin de.


YASCHA z Měsíčních plání

Naomi z Měsíčních plání x Cesarka Fly The Flag /HD:A, ED:0, PRA: CLEAR. Import Anglie. CAC DE, CAC SK, r. CAC DE, r. CAC SK, Anw.Dt.Ch.VDH, r. Anw.Dt.Ch.VDH; CACT, KPZ I.c;/

Klátící se lvíčátko Yaschinka. Náš současně největší odborník na zahradu a vše co vystrčí kvítek ze země. Po roce neúnavný plavec. Brázdí rybník sem a tam až se někdo obvykle zeptá "jak dlouho ten pes bude ještě plavat".

*5. 11. 2015; DKK A/A, DLK 1/0; OCD ramenních kloubů - clear; plnochrupá;

VN1,V4,VD3,V3,V1,VT,

OVVR splněny v 6 měsících, aport se zvěří, KPZ

Genetické testy: PRA1 - genotyp N/N, PRA2 - genotyp N/N homozygot, prcd-PRA - genotyp N/N, ICT - N/ICH -heterozygot pro kauzální mutaci, PCR není nositelem kauzální mutace.Test z krve Laboklin. de.


DEEOGEE z Měsíčních plání

Vanilka z Měsíčních plání x Thevenet Pure Passion /DKK B/B, DLK 0/0, OCD negativní, PRA/PRCD Homozygot A neg., GR-PRA1 PRA2- N/N.Import Španělsko. Všestranně lovecky upotřebitelný pes "U". Junior CAC, 2x CAC VDH CAC CLUB, 5x CAC,res. CACIB.;/

Lovec koček, naše tři lenivé kočky nemají klid. Pomáhá jim číhat u krmítka a plaší opeřence, krade zahradní motyčky a tam kde hodláte něco zasadit si lehne.

*12. 12. 2018; DKK C /levý kloub čistý, pravý mezi 1 až 2/, DLK 0/0; OCD ramenních kloubů - clear; plnochrupá;

V1, CAC, V1, CAC, V2, res. CAC, V, V1, VT, KV, V3, Světová výstava psů 2021 - V, V1 CAC

OVVR

Genetické testy: PRA1 - genotyp N/N, PRA2 - genotyp N/PRA heterozygot, prcd-PRA - genotyp N/N, ICT - N/ICH -heterozygot pro kauzální mutaci, PCR není nositelem kauzální mutace. Neuronální ceroidní lipofuscinoza N/N. Test z krve Laboklin. de.


EIMI RED z Měsíčních plání

Pythia z Měsíčních plání x Thevenet Pure Passion /DKK B/B, DLK 0/0, OCD negativní, PRA/PRCD Homozygot A neg., GR-PRA1 PRA2- N/N.Import Španělsko. Všestranně lovecky upotřebitelný pes "U". Junior CAC, 2x CAC VDH CAC CLUB, 5x CAC,res. CACIB.;/

Neohrožený průserář, vyhrabávač děr, zloděj bot, kartáčů a smetáků. Neustále se vytahuje na Deeogee, tahá ji za chlupy na zadku a vůbec ji nedá pokoj. Vymete každou louži a snaží se plavat u koní ve vědru. Hubu má jak vrata, tak doufám, že donese i ty aporty.

*11. 3. 2019; DKK A, DLK 0/0; OCD ramenních kloubů - clea; plnochrupá;

V, V2,

OVVR, aport se zvěří

Genetické testy: PRA1 - genotyp N/N, PRA2 - genotyp N/N homozygot, prcd-PRA - genotyp N/N, ICT - N/ICH -heterozygot pro kauzální mutaci, PCR není nositelem kauzální mutace.Neuronální ceroidní lipofuscinoza N/N. Test z krve Laboklin. de.


JUNIOR FENY

JESSYCA z Měsíčních plání

Vanilka z Měsíčních plání x Quijote De La Mancha Artemis Gold. Res. CACIB, Res. CAC, CAC, Všestranný pes, lovecky upotřebitelný "U", KVZPR, 3x KPZ, 3x KZVP, 2x Derby, KVZPR, DKK A/A, DLK 0/0, OCD ramene negativní, chrup úplný, DOV 01/21 negativní.

Jessica značně oživila již zaběhlé pořádky. Eiminka a Deeogee na sebe žárlí, kdo si zrovna s benjamínkem bude hrát. Při honičce mezi keři, netuším odkud se ti splašenci vyřítí. Do toho maminky černý pudlík, štěňátko o dva měsíce mladší, které visí Jessyce na ocase. S každým mlaďochem je o zábavu postaráno, jenom nesmím sčítat škody.

*19. 5. 2021; DKK A, DLK 0/0; OCD ramenních kloubů - clea; chybí P4

V, V2, V

OVVR, aport se zvěří